Üdvözlöm a weboldalamon!

                                                   

Szeretettel üdvözlöm!

Köszönöm, hogy megtisztel érdeklődésével és meglátogatja virtuális galériámat. Remélem rajzaim elnyerik a tetszését, és élményekkel teli nézelődésben lesz része.

Kellemes időtöltést és nézelődést kívánok!

"Mikor rajzolok, akkor más vagyok... olyan nyugodt, olyan békés... , mert amikor rajzolok, az egy olyan állapot, mikor minden lecsendesül, megnyugszik és elfelejtek minden rosszat, ez egy új világ... ez egy jó érzés... kellemes állapot."                          

 

Fotó alapján portré rajz készítése!

Ha egyedi ajándékkal szeretné meglepni egy szerettét vagy barátját, akkor keressen bizalommal. Az egyedi ajándék, az valódi értéket képvisel. A portrérajz kiváló ajándék bármilyen alkalomra és maradandó emlék lesz és talán nem egy fiókban köt ki, hanem pl egy falon, keretben, ahol szemelőtt van. :-)

Küldjön egy fotót emailban és én megrajzolom. A/3-as méretben rajzolok főleg,de A/4-es méretben is rajzolhatok. Részletek megbeszélése emailban.

Ha nem emailban küldi a fotót, hanem postán vagy személyesen adja a kezembe a fotót, úgy is jó, a kész eredménnyel, a rajzzal együtt vissza adom természetesen. A rajzokat ha postázni kell, akkor irathengerben adom fel.

Ahhoz, hogy minél élethűbb és szebb legyen a rajz, kérem, hogy nagyfelbontású éles képet küldjön. Ha van több kép amiből választani lehet, akkor segítek kiválasztani a jobbat. A jó minőségű, éles kép, részletgazdag, fényekkel és árnyékokkal teli. A természetes fénynél készült kép, vagy profi fotós által készített kép a legjobb.

Kartonhengerben, irathengerben adom postára, persze ha van rá mód, akkor a személyes átvétel is lehetséges.

A rajzokat 2 hetes időre tudom vállalni, ha már megbeszéltük pontosan mit és mekkorát szeretne rajzoltatni. Pl.: álló vagy fekvő legyen a rajz, legyen e háttér vagy ne, esetleg rám bízza, hogy legyen.

Elkészítem a rajzot és emailban megmutatom és ha minden OK, akkor átutalja a megbeszélt összeget és én feladom a megbeszélt címre, irathengerben.

Számlaképes vagyok.

www.youtube.com/watch?v=lCkp2j-VG5Y&feature=youtu.be
 

Elérhetőségek www.facebook.com/grafitrajz?notif_t=page_new_likes

                      

                                                                                                 

                          

 
    

GYIK: Kezdőlap

A GYIK-ben nincs bejegyzés.

Kiállítások "Képek a kiállításokról a kiállítások képekben menüpontban lehet megtekinteni"

-2016. A zöld szem rajzom állandó kiállításon Pécs Origó-Házban, ahol nem csak megnézni , de megvásárolni is lehet a képet, amit az Origó-Háznak ajánlottam fel, ahol több festő és grafikus is szintén ezzel a céllal állította ki alkotásait.

-2017.02.24. Pécs, Szívvel,lélekkel című csoportos kiállítás a Pepitában.

-2017.10.10. Pécs, ANK. Őszi Quartett című csoportos kiállítás.

https://hu-hu.facebook.com/grafitrajz/videos/1147746848650142/

Elérhetőség

Ágnes grafit rajzai gica103@gmail.com